Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 16.11.2019 11:25
Age of Empires materiał o ewolucji gry
495V

Age of Empires IV. Zakulisowy materiał przedstawia ewolucję serii na przestrzeni lat

Twórcy gry udostępnili najnowszy materiał, który zdradza nam, jak ta ewoluowała na przestrzeni ostatnich kilku lat, gdy była tworzona. Sprawdźcie koniecznie. 

Age of Empires IV to prawdopodobnie najgłośniejsza zapowiedź z ostatniego, dużego wydarzenia X019. Kontynuacja kultowej serii gier strategicznych wreszcie została oficjalnie zapowiedziana, a my mogliśmy zobaczyć świetny materiał z rozgrywki. 

Specjalnie dla fanów, udostępniono materiał, który przedstawia nam zakulisowo to, jak gra ewoluowała na przestrzeni lat. Wielu twórców, którzy sprawują pieczę nad tytułem, wypowiedziało się o nadchodzącej części i zdradziło swoje oczekiwania odnośnie do jej przyjęcia. 

Członkowie ekipy zdradzili w materiale kilka ciekawostek, których wcześniej nie znaliśmy. Dla przykładu każda jednostka SI, którą przyjdzie nam kontrolować w Age of Empires IV, będzie miała swój własny głos, osobowość oraz zainteresowania taktyczne. Jest to coś, czego nie było wcześniej w produkcjach RTS. 

Wyjawiono także, iż wszystko będzie żywsze, a także dużo bardziej orientacyjne, niż wcześniej. Pracownicy z Relic Entertainment zdają sobie sprawę z potrzeb dzisiejszych graczy PC i zamierzają w pełni wyjść im naprzeciw. Zachęcam, żeby osobiście zapoznać się z tym dwuminutowym materiałem poniżej:

Czekasz na tę grę? Zajrzyj także tutaj:

Źródło: https://www.dualshockers.com/age-of-empires-4-evolves-the-series/

Tagi: age of empires iv Microsoft Studios Relic Entertainment