Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 17.11.2019 12:42
gran turismo sport
972V

Gran Turismo Sport. Do gry może trafić bardzo popularny tor

Według przecieków, do gry Gran Turismo Sport trafi niebawem tor Laguna Seca. Pierwsza prezentacja obiektu powinna odbyć się w nadchodzący weekend.

Gran Turismo Sport zadebiutowało na rynku ponad 2 lata temu i nie spełniło oczekiwań każdego fana wirtualnych maszyn - produkcja ma obecnie ocenę 6.1/10 na bazie 1496 opinii. Mimo to, nadal znajdziemy na serwerach graczy, którzy zagrywają się w Gran Turismo Sport. Według źródeł, do gry ma trafić bardzo popularny tor, położony w Kalifornii. 

Podczas nadchodzącego weekendu, odbędzie się wydarzenie GT Sport World Tour w Monako. Twórcy Gran Turismo Sport, Polyphony Digital, udostępnili harmonogram eventu, w którym brakuje informacji o jednym z wyścigów, na którym przyjdzie wirtualnym kierowcom rywalizować o zwycięstwo. Warto zaznaczyć, że każdy gracz, który bierze udział w wydarzeniu, dostaje parę dni przed zawodami harmonogram z pustymi polami, więc na wyciek informacji nie musieliśmy zbyt długo czekać.

Jak sami zaraz zauważycie, "nieznany" wyścig ma odbyć się samochodami kategorii Gr.4 na torze o nazwie WeatherTech Raceway Laguna Seca. Możemy więc się domyśleć, że tor zostanie oficjalnie zapowiedziany już w nadchodzący weekend, a do gry powinien trafić jeszcze w tym miesiącu.

Warto zajrzeć na:

Źródło: gtplanet.net

Tagi: Gran Turismo Sport Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment