Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.11.2019 20:34
Wiedźmin Netflix Henry Cavill
2608V

Henry Cavill przeszedł długą drogę, by stać się Wiedźminem. Aktor opowiada o treningu do roli

Henry Cavill postanowił opowiedzieć o swoich przygotowaniach do roli „Wiedźmina”. Aktor odbył wiele wymagających treningów, by móc odpowiednio zaprezentować się w uniwersum Andrzeja Sapkowskiego.

„Wiedźmin” od Netflix zadebiutuje już w przyszłym miesiącu, więc Henry Cavill może teraz opowiedzieć o swoim treningu do roli. Aktor systematycznie trenował, ponieważ postanowił nie wykorzystywać dublerów podczas scen walki. Cavill w tej sytuacji nie tylko pracował nad opanowaniem odpowiednich ruchów, ale trenował także z mieczem.

Jeszcze przed rozpoczęciem kampanii marketingowej „Wiedźmina” mogliśmy kilkukrotnie oglądać zdjęcia samego Cavilla, na których fani dostrzegli ogromny nakład pracy i duży progres zrealizowany przez aktora. Dopiero po kilku tygodniach potwierdzono, że było to niezbędne, by Geralt mógł ubijać potwory z odpowiednią gracją.

Aktor przeszedł długą drogę, by w odpowiedni sposób zaprezentować się w uniwersum Andrzeja Sapkowskiego, ale jak widać – efekty są. Wkrótce zobaczymy, jak Cavill poradził sobie z mieczami Geralta.

Na naszym serwisie sprawdźcie również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: netflix Wiedźmin wiedźmin netflix