Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.11.2019 13:15
Shenmue 3
443V

Shenmue 3. Yu Suzuki prosi o popularyzację marki w filmiku

Z jakością Shenmue 3 wcale nie musi być tak źle, jak twierdzą niektórzy. Wiadomo już, że pierwsze oceny w recenzjach poznamy mimo wszystko w dniu premiery produkcji. Teraz pora na kilku słów od autora marki.

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych deweloperów z Japonii, Yu Suzuki, postanowił wypowiedzieć się na temat premiery Shenmue 3.

Twórca marki przede wszystkim dziękuje fanom, którzy kupowali pierwsze dwie odsłony Shenmue i ochoczo wspierali finansowo wydanie Shenmue 3 m.in. na Kickstarterze, gdzie produkcja uzyskała rekordowe wyniki.

"Dziękuję za wasze nieustanne wsparcie przez te 18 lat od premiery Shenmue II. Gra taka jak Shenmue to nie coś, co można stworzyć w pojedynkę. Każdego dnia dziele się smutkami i radościami z zespołem odpowiedzialnym za Shenmue III. Z głębi mojego serca, mam nadzieję, że Shenmue III stanie się również dla was czymś wyjątkowym.

Mam na koniec jeszcze jedną prośbę. Jeśli będziecie mieć frajdę z Shenmue III, to proszę zainteresujcie marką kogoś nowego! Byłbym zachwycony, gdyby kolejne osoby dowiedziały się, co sprawia, że Shenmue to Shenmue" - powiedział Yu Suzuki.

Poniżej znajdziecie komunikat z podziękowaniami Yu Suzukiego. Zamierzacie kupić na premierę Shenmue III? Jak wspominacie dwie poprzednie odsłony serii?

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, pierwsze oceny Shenmue 3 poznamy już w dniu premiery gry.

Tagi: Deep Silver Shenmue shenmue 3 Shenmue III YS Net yu suzuki