Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 17.11.2019 14:41
terminator: resistance
2946V

Terminator: Resistance. Mimo słabych ocen, gracze chwalą produkcję. Pierwsze 20 minut rozgrywki w 4K

Terminator: Resistance jest bardzo nisko oceniane przez recenzentów - jak jednak przyjęli grę gracze, którzy zakupili tytuł?

Terminator: Resistance zadebiutowało na rynku dwa dni temu. Gra nie miała łatwego startu ze względu na najnowszą produkcję w uniwersum Gwiezdnych Wojen, na którą skusiło się na pewno więcej osób, niż na Terminatora od polskiego studia Teyon.

Pierwsze oceny portali recenzujących produkcję określało ją jako tragiczną, a większość ocen oscylowała pomiędzy 3 a 6 na 10. Jak jednak wiemy, nie zawsze gracze powinni sugerować się opiniami portali - najlepiej zagrać i dopiero wydać werdykt. Mimo niskich ocen, gracze bardzo chwalą sobie Terminator: Resistance. Na Steamie widnieje obecnie 88% pozytywnych opinii na bazie 264 ocen. Gra jest chwalona za soundtrack, niektóre efekty graficzne, a przede wszystkim za możliwość zaadoptowania zwierzątka. 

Krytycy mieli rację co do grafiki, która jest po prostu na niskim poziomie. Oprócz tego, według wielu posiadaczy gry, Terminator: Resistance jest zbyt łatwy.

Mimo to, społeczność poleca produkcję wszystkim graczom, ale przede wszystkim fanom uniwersum Terminatora. Na dole możecie obejrzeć pierwsze 20 minut z gry, możliwe spoilery.

Warto zajrzeć na:

Źródło: Steam

Tagi: Reef Entertainment Terminator: Resistance Teyon