Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 17.11.2019 08:55
Jurrasic World Evolution nowe dlc
435V

Jurassic World Evolution z nowym DLC. Powrót do Parku Jurajskiego na zwiastunie

Wydana w ubiegłym roku gra o jurajskim świecie doczeka się ogromnego rozszerzenia. To pozwoli nam zanurzyć się w odmętach nostalgii i ponownie znaleźć się w Parku Jurajskim. 

Jurassic World Evolution to ciekawy projekt, który ukazał się w zeszłym roku na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz na PC. Skupiał się on na dostarczeniu możliwości stworzenia swojego wymarzonego parku z dinozaurami. Oczywiste jest, że projekt od Frontier Developments opierał się na klasykach kinowych z ubiegłego wieku, ale teraz wejdzie to na zupełnie nowy poziom

Jeśli pomimo samej tematyki, wciąż nie czujecie klimatu "Parku Jurajskiego", to najnowsze rozszerzenie może to zmienić. Już w przyszłym miesiącu zadebiutuje DLC "Powrót do Parku Jurajskiego". Pozwoli ono za tworzenie dinozaurów, lokacji i budynków, które będą w dużym stopniu wzorowane na tych z pierwszego filmu. Całość będzie miała miejsce na Wyspie Nublar oraz Wyspie Sorna. 

Jeśli wciąż Wam mało, dodatek będzie zawierał zupełnie nową misję fabularną, w której spotkamy Dr. Alana Granta, Ellie Satler oraz Iana Malcolma, a głosu użyczą im oryginalni aktorzy! Wszystko to brzmi niezwykle ekscytująco i podobnie prezentuje się na zwiastunie, który możecie zobaczyć poniżej. 

"Powrót do Parku Jurajskiego" będzie dostępny od 10 grudnia i kosztować ma 19.99 dolarów. 

Rzuć okiem na inne ciekawe wiadomości:

Źródło: https://www.dualshockers.com/jurassic-world-evolution-return-to-jurassic-park-dlc/

Tagi: Frontier Developments Jurassic World Evolution