Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 16.11.2019 13:00
minecraft dungeons data premiery
511V

Minecraft: Dungeons z przybliżoną datą premiery. Wiemy, kiedy przemierzymy kanciaste lochy

Wyczekiwana adaptacja Minecrafta w stylu dungeon-crawlera otrzymała wreszcie datę premiery. Zagramy już w pierwszej połowie przyszłego roku.

Minecraft: Dungeons to genialnie zapowiadająca się produkcja oparta o licencję popularnej gry o sześcianach, która doczekała się określenia "Kanciastego Diablo". W jakim stopniu przełoży się to, na rzeczywistość? O tym przekonamy się dopiero po premierze. 

A jej datę wreszcie nam ujawniono! Podczas minionego X019 przedstawiono krótki, 20-sekundowy zwiastun produkcji, który zdradził, iż gra pojawi się w kwietniu 2020 roku! Trzeba przyznać, że jest to odważny krok, albowiem będzie to wyjątkowo gorący okres w świecie gier. Z drugiej strony wydaje się, iż Minecraft: Dungeons kierowany jest do konkretnej niszy odbiorców, którym nie będzie to kolidowało. 

Wciąż nie wiemy, w jakim dniu zadebiutuje ten charakterystyczny dungeon-crawler, ani czy na każdą konsolę tego samego dnia, ale pewne jest, że będzie to miało miejsce w pierwszej połowie przyszłego roku. A taka informacja, dla wyczekujących, to już całkiem sporo. 

Krótki filmik, w którym przekazano datę, a o którym wyżej wspomniałem, nie przedstawił nam zupełnie nic nowego, jeśli chodzi o rozgrywkę. Właściwie, to jedną ciekawą rzeczą w nim była data, ale z dziennikarskiego obowiązku, zamieszczam go poniżej. 

Rzuć okiem na inne wiadomości z naszego portalu:

Źródło: YouTube

Tagi: Minecraft: Dungeons Mojang