Iza Łęcka Iza Łęcka 08.11.2019 11:21
Age Of Empires 2 Definitive Edition walczący bohaterowie
765V

Age Of Empires 2 Definitive Edition wygląda solidnie. Szykują się wielkie zmiany

Microsoft zamierza zadbać o markę Age Of Empires zapewniając jej wielki powrót. Gracze już wkrótce zapoznają się z Age Of Empires 2 Definitive Edition, a dzisiaj możemy zobaczyć materiał prezentujący zmiany przygotowane w odświeżonym wydaniu. 

Marka Age Of Empires od dawna potrzebowała należytej opieki, co na szczęście spotkało się z zainteresowaniem Microsoftu, który zadba o to uniwersum. Już 14 listopada zagramy w Age Of Empires 2 Definitive Edition – gra z 1999 roku spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem, zbierając wysokie oceny na poziomie 92%.

Jeden z graczy zdecydował się dokładnie zaprezentować przygotowane zmiany i sporządził rozbudowany materiał pokazujący nowości. Twórcy już wcześniej podkreślali, że nie zdecydowali się na modyfikacje, które mogą źle wpłynąć na opinie oddanych fanów, za to dostosowali tytuł do współczesnych warunków.

W grze pojawi się między innymi nowa sztuczna inteligencja, która nie potrzebuje już oszukiwać, by wygrać mecz z graczem, choć zainteresowani nadal mogą zmienić opcje i zmierzyć się z klasycznym SI. Podczas wykonanych testów, deweloperzy przekonali się, że usprawnione SI jest znacznie lepsze – za każdym razem zwyciężało w meczach – jednak to nie zniechęciło do wdrożenia oryginalnego systemu do gry.

Więcej o działaniach Microsoftu przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: age of empires Age of Empires II: Definite Edition Age of Empires II: The Conquerors Ensemble Studios Microsoft Microsoft Studios