Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.11.2019 13:25
Stardew Valley
1028V

Stardew Valley z masą nowości w aktualizacji 1.4. Znamy datę premiery

Stardew Valley cały czas się rozwija, pomimo faktu, że autor tej perełki przygotowuje równolegle zupełnie nową produkcję.

Stardew Valley otrzymało w zeszłym roku ważną aktualizację, wprowadzającą kooperacyjną zabawę dla 4 graczy. To nie koniec nowości, które nadciągają do tej świetnej produkcji.

Do Stardew Valley trafi wreszcie sensowna faza engdgame. Wiadomo już, że aktualizacja 1.4 wprowadzi masę nowych motywów, którymi będziemy się zajmować już po wzięciu ślubu w grze. Wiadomo już, że każdy z partnerów w grze otrzyma swoje specjalne wydarzenie, w którym weźmiemy udział po zawarciu związku.

Twórca nazywa patch 1.4 tzw. "Łatką Wszystko", ponieważ modyfikuje ona praktycznie każdy aspekt zabawy (np. dzięki przynęcie Wild Bait, która dawniej była praktycznie bezużyteczna, otrzymamy szansę na złapania podwójnej ryby). Do gry dodanie zostanie przycisk robienia screenshotów - po jego aktywacji otrzymamy obrazek całej farmy, a nie tylko jego wycinka.

Wiadomo, że aktualizacja 1.4 do Stardew Valley zostanie wydana w wersji pecetowej już 26 listopada. Wersje konsolowe i smartfonowe zostaną opublikowane równocześnie kilka tygodni później.

Źródło: https://www.stardewvalley.net/1-4-pc-release-date-more/

Tagi: Chucklefish Games Concerned Ape Stardew Valley