Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.11.2019 15:12
Astro C40 TR
1056V

Astro C40 TR w Polsce. Znamy cenę personalizowanego pada od PS4 i PC

Fantastyczna wiadomość dla graczy wyczekujących na najnowszą propozycję Astro. Firma potwierdziła wrzucenie na rodzimy rynek Astro C40 TR. Wysoce personalizowany pad właśnie trafił do sprzedaży.

Astro Gaming uśmiecha się szeroko do graczy z Polski, którzy od kilku miesięcy czekają na pozytywne informacje o Astro C40 TR. Pad właśnie trafił do sprzedaży i jest dostępny za 849 zł – aktualnie wyłącznie w sklepie x-kom.

W tej cenie zainteresowani otrzymają urządzenie z serii Tournament Ready (TR), a sam kontroler jest mocno personalizowany. Firma skorzystała z modułów, które możemy swobodnie dostosować do własnych preferencji i tym samym zyskać przewagę nad przeciwnikami podczas zaciętych pojedynków. Urządzenie jest oczywiście licencjonowane przez Sony.

Aron Drayer, wiceprezes ds. marketingu, ASTRO Gaming, wspomniał o padzie następującymi słowami:

Astro C40 TR zebrał już sporo pochwał od graczy, którzy mogli zapoznać się ze sprzętem i w pierwszych pozytywnych recenzjach znajdziecie informacje o świetnym wykonaniu, rozbudowanych opcjach czy też przemyślanym i dopracowanym częścią do wymiany. Pad Astro posiada wymienne analogi, pozwala dostosować d-pad, zmienić drążki, a dodatkowo dzięki aplikacji dostajemy dostęp do programowani przycisków, czułości drążków, czy też triggerów.

Tak prezentują się wszystkie szczegóły:

  • WYMIENNE MODUŁY DRĄŻKÓW:  Szybka i łatwa wymiana modułów Analog Stick lub D-Pad w celu zapewnienia stałej, precyzyjnej pracy. Wymienne nasadki drążka zapewniają dodatkową możliwość dostosowania pod indywidualne preferencje, dla uzyskania przewagi and przeciwnikiem.
  • ZINTEGROWANE, ODPINANE PRZYCISKI TYLNE:  Optymalne rozmieszczenie tylnych przycisków dla zapewnienia najwyższej ergonomii poprawia precyzję w krytycznych momentach rozgrywki. Możliwość odwzorowania usprawnia działanie sterownika dla każdego gatunku i stylu gry, poprawiając jednocześnie czas reakcji i dokładność. Możesz mapować przyciski i zapisywać nowe ustawienia bezpośrednio na kontrolerze bez konieczności stosowania oprogramowania komputerowego.
  • Oprogramowanie ASTRO CUSTOMIZATION SOFTWARE: Oprogramowanie ASTRO umożliwia personalizację kontrolera, dzięki czemu zwiększa jego wszechstronność i dokładność. Umożliwia także tworzenie profili, które mogą być przełączane bezpośrednio z poziomu sterownika. Dostosuj czułość wyzwalacza i drążka, przyciski zmiany mapy, dostrajanie korektora, wyjście audio, wyjście mikrofonowe i sygnał boczny, według własnych preferencji!
  • TRYBY WIRED/WIRELESS: Z wbudowanym przełącznikiem trybu pracy możesz szybko przełączać się pomiędzy trybem pracy na kablu, a bezprzewodowym 2.4 GHZ firmy ASTRO. Obydwa oferują niskie opóźnienie, co przekłada się na wydajność I pracę bez opóźnień, która jest tak ważna w rozgrywce na profesjonalnym poziomie.
  • WIRELESS AUDIO: Kontroler C40 TR zapewnia wysoką jakość dźwięku w grach i podczas rozmów głosowych w trybie przewodowym i bezprzewodowym poprzez gniazdo 3,5 mm. C40 oferuje dźwięk z gier i rozmów głosowych w trybie bezprzewodowym. Kontroler jest kompatybilny z każdym zestawem słuchawkowym do gier z gniazdem 3,5 mm.
  • 12-GODZINNA PRACA NA PEŁNYM NAŁADOWANIU BATERII: Wydłuż swoją grę nawet do 12 godzin dzięki długiej pracy na baterii. 
  • FUTERAŁ PODRÓŻNY W KOMPLECIE: Chroń swój kontroler, moduł, nakrętki i narzędzie w jednej obudowie z twardą skorupą.

Więcej o Astro Gaming przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Astro C40 TR Astro Gaming pc PlayStation 4 ps4