Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.10.2018 15:57
ASTRO Gaming wkracza do Polski. Producent przedstawia high endowe słuchawki
948V

ASTRO Gaming wkracza do Polski. Producent przedstawia high endowe słuchawki

Sympatycy nowoczesnych technologii mogą wkrótce zainteresować się kolejnym sprzętem. ASTRO Gaming oficjalnie wkracza do Polski, więc klienci nie będą zmuszeni do sprowadzania słuchawek. Urządzenia są dostępne na naszym rynku i właśnie poznaliśmy oficjalne ceny.

Wielu graczy od dawna czekało na tę wiadomość. ASTRO zdecydowało się otworzyć na rodzimy rynek, więc teraz bez najmniejszego problemu kupimy produkty przygotowywane dla graczy ceniących sobie wysoką jakość dźwięku.

O pojawieniu się ASTRO Gaming w Polsce mogliście słyszeć już kilka tygodni temu, jednak dopiero dzisiaj firma oficjalnie zaprezentowała swój katalog i zaprasza klientów na zakupy. Amerykańska marka należąca do koncernu Logitech stawia na profesjonalnych oraz hardcorowych graczy – propozycja powstała, by spełnić oczekiwania fanów sportów elektronicznych.

Sprzęt ASTRO Gaming jest już dostępny w Polsce w wybranych sieciach handlowych i firma od początku oferuje headsety przeznaczone dla PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switch, a także multiplatformowe modele oferujące rozgrywkę również na PC.

Tak prezentują się wrzucone na polski rynek produkty ASTRO Gaming:

ASTRO A50 Wireless + Base station - topowy model ASTRO jest bezprzewodowy, kompatybilny ze standardem 7.1 Dolby Headphone Surround i wyposażono go w przetworniki akustyczne najwyższej jakości dostrojone do Pro Quality Audio. Precyzyjny mikrofon można włączać i wyłączać jednym ruchem. Każdy komunikat transmitowany jest bezstratnie, więc komunikacja z drużyną przebiegać będzie bezproblemowo. Na baterii model ten działa do 15 godzin, a grać można naprawdę długo bo ultra wygodne nauszniki wieńczą płócienne poduszki, zapewniające nie tylko wygodę, ale i izolację akustyczną. A50 Wireless przesyła sygnał bez zakłóceń w paśmie 5 GHz. Co więcej dzięki konfigurowalnym ustawieniom equalizera (EQ) definiowanym w oprogramowaniu ASTRO Command Center można dopasować charakter brzmienia do własnych upodobań.

A40 TR + MixAmp™ Pro TR - model tym razem przewodowy, dostępny w wersjach samodzielnej lub z opcjonalnym wzmacniaczem (dla wersji Xbox MIXAMP M80 lub MIXAMP PRO TR dla Xbox, PS4 i PC). ASTRO A40 TR to zestaw słuchawkowy przeznaczony dla profesjonalnych graczy, włączając w to członków drużyn esportowych, ale także dla twórców, streamerów oraz twórców gier. Elementami wyróżniającymi słuchawki ASTRO A40 TR są odłączany, wymienny mikrofon jednokierunkowy, a także możliwość wymiany zewnętrznej części nauszników na inne, dzięki zestawom akcesoriów Mod-Kit (do nabycia osobno). Dzięki Dolby Headphone 7.1 Surround kinową jakość dźwięku masz zagwarantowaną. Nie tylko w grach, ale i w transmisjach strumieniowych. Za każdym razem bez strat i bez zniekształceń. Podczas rozgrywek na turniejach esportowych najważniejsza jest odpowiednia i niezakłócona komunikacja pomiędzy członkami drużyny. Gracze muszą mieć również pewność, że ich rozmowy nie zostaną przechwycone, ani przerwane. Z pomocą przychodzi łańcuch DAISY - rozwiązanie gdzie za pomocą specjalnego kabla gracze mogą połączyć ze sobą szeregowo wzmacniacze MixAmp PRO TR tworząc w ten sposób łańcuch. Każdy gracz podpięty do łańcucha będzie mógł rozmawiać w lokalnym czacie głosowym, którego nikt nie zakłóci.

A20 Wireless - Tak jak inne modele bezprzewodowe ASTRO Gaming, do transmisji sygnału pozbawionej zakłóceń wykorzystuje pasmo 5 GHz. Dzięki temu opóźnienia są minimalne, a Ty możesz grać z dowolnego miejsca w pokoju. Co więcej dzięki konfigurowalnym ustawieniom equalizera (EQ) definiowanym w oprogramowaniu ASTRO Command Center możesz dopasować charakter brzmienia do własnych upodobań. Model ten pozwala na elastyczne dopasowanie parametrów każdego wyjścia i wejścia (wejście optyczne, USB do podłączenia karty dźwiękowej), poziom głośności dialogów w grze w stosunku do ścieżki dźwiękowej. Czas pracy na baterii to aż 15 godzin.

A10 -  komfortowe, przewodowe słuchawki dla PC lub PS4 wykonane ze świetnych materiałów, m.in. stalowy, wytrzymały pałąk z wygodnymi gumowanymi wykończeniami. Wyposażone w przetworniki gwarantujące wysoką wierność brzmienia. Model ten wyposażono w świetnej jakości mikrofon z funkcją dezaktywacji po jego podniesieniu.

Opcjonalnym wyposażeniem w wersji dla konsoli Xbox One jest wzmacniacz MixAmp™ M60, który pozwala na precyzyjne miksowanie ścieżki dźwiękowej z gry oraz dźwięków zbieranych przez mikrofon. Jeśli chcesz słyszeć lepiej rozmowy z członkami drużyny wystarczy przycisnąć odpowiedni przycisk na wzmacniaczu M60. Automatycznie poziom dźwięku z gry zostanie obniżony. MixAmp M60 wspiera technologie audio takie jak: Windows Sonic oraz Dolby Atmos.

Na zakończenie przedstawiamy przewidywane ceny:

  • A50 Wireless + Base Station – 1339 zł
  • A40 TR + MixAmp™ Pro TR  – 1169 zł
  • A40 TR + MixAmp™ M80 – 919 zł
  • A20 Wireless – 709 zł
  • A10 + MixAmp™ M60 – 499 zł
  • A10 – 269 zł

Tagi: astro astro gaming headset słuchawki