Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.11.2019 22:34
Nintendo Switch Pokemon Sword-Shield
1288V

Nintendo Switch bez obniżonej ceny. Nintendo nie szykuje specjalnych ofert i przedstawia nową reklamę

Nie liczcie na wielkie przeceny Nintendo Switcha. Korporacja nie zamierza w najbliższym czasie przedstawić nowej ceny, ponieważ nadal znajdują się chętni gracze, którzy bardzo chętnie sięgają po sprzęt.

Nintendo zapewniło świetną, drugą połowę 2019 roku. Od kilku miesięcy na sprzęcie Nintendo debiutuje mnóstwo świetnych gier, które w wielu przypadkach są dostępne wyłącznie na Nintendo Switchu. Zainteresowani klienci w najbliższy piątek zagrają w Pokemon Sword/Shield, więc firma może liczyć na kolejny wyjątkowo udany miesiąc.

Podczas spotkania z inwestorami Shuntaro Furukawa potwierdził, że Nintendo nie planuje obniżki ceny Nintendo Switcha. Prezes zaznaczył, że japońska korporacja będzie oferować konsole w pełnej cenie „tak długo, jak to możliwe”.

Słowa szefa Nintendo nie pojawiają się bez przyczyny – wiele na to wskazuje, że nie możemy liczyć na wielkie obniżki Nintendo Switcha przed świątecznym szaleństwem. Nintendo chce wykorzystać mocną dyspozycję ekskluzywnych gier i nie zamierza oferować oczekiwanej obniżki.

W zasadzie nie jest to specjalnie zaskakująca wiadomość, bo jak wiadomo Nintendo długo trzyma cenę swoich produktów i nie często decyduje się na duże obniżki, jednak Big N postanowiło przedstawić swoje stanowisko.

Na deser – zobaczcie nową reklamę:

Szukacie informacji o grach na Nintendo Switcha? Zapraszamy:

Źródło: https://gamingbolt.com/switch-price-cut-wont-come-anytime-soon-says-nintendo

Tagi: Nintendo Nintendo Switch switch