Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 10.11.2019 13:15
Rainbow Six Siege nowa operacja
1251V

Rainbow Six Siege. Operacja Shifting Tides przyniesie nowych Operatorów i odświeżoną mapę

Kilka dni temu ogłoszono zupełnie nową aktualizację do popularnej sieciowej strzelaniny. Operacja zatytułowana została "Shifting Tide" i przyniesie dwóch nowych Operatorów. 

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege to bez dwóch zdań jedna z najbardziej popularnych sieciowych strzelanin na świecie. Choć w przyszłym miesiącu miną 4 lata, odkąd pojawiła się na rynku, to wciąż przyciąga masę graczy. W związku z tym Ubisoft stale rozwija swój tytuł

Kolejnym krokiem w poszerzaniu zawartości będzie najnowsza aktualizacja, Operacja "Shifting Tide". Zapowiedziano ją na trwających w Japonii finałach Rainbow Six Pro League. Pierwszą dużą nowością będzie dodanie dwóch Operatorów: Kali oraz Wamai'a. Pierwszy będzie nastawiony na ofensywę i wyposażony w karabin automatyczny, drugi natomiast usposobiony został obronnie. Dostanie specjalny Mag-NET, który umożliwi przyciąganie przedmiotów, co pozwoli na zapobiegnięcie ich detonacji. 

Podobnie, jak miało to miejsce w przypadku Operacji "Burnt Horizon" oraz Operacji "Ember Rise", nadchodząca także dostarczy odświeżoną mapę. Tym razem wypadło na Theme Park, gdzie główną zmianą będzie kompletnie zniszczona sekcja pociągów.

Aktualizacja jest kolejnym krokiem, w kierunku dążenia do udostępnienia okrągłej liczby stu Operatorów, o której wspominał w kwietniu szef działu e-sportu w rzeczonym tytule. Czekamy więc na kolejnych

Więcej o tym tytule przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: https://www.dualshockers.com/rainbow-six-siege-operation-shifting-tides-revealed/

Tagi: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft Ubisoft Montreal