redakcja PPE redakcja PPE 20.11.2019 14:30
Samsung konkurs test
2691V

Przetestuj Samsunga! Wybraliśmy trzech szczęśliwców

Wypasiony telewizor Samsunga na dwa tygodnie u Ciebie w domu? Ty jako tester, który opisze swoje wrażenia? Czemu nie! Jeśli chciałbyś spróbować swoich sił w takiej roli, to teraz nadarza się idealna okazja!

Aktualizacja! Drodzy Czytelnicy, uprzejmie informujemy, iż spośród nadesłanych zgłoszeń wybraliśmy trzech Czytelników, do których zostaną wysłane telewizory Samsunga. Wśród wytypowanych zgłoszeń są: WildGee, Mantis i michal1916pl (szczegóły wysłaliśmy już drogą mailową). 

Czytając Wasze komentarze pod testami sprzętów, które publikujemy na PPE.pl, często można odnieść wrażenie, że wielu z Was dysponuje naprawdę pokaźną wiedzą, nieraz dając do zrozumienia, że taki test zrobilibyście lepiej! :). Dajemy Wam taką okazję! Wspólnie z Samsungiem postanowiliśmy zorganizować akcję, która pozwoli wybranym osobom na przetestowanie telewizorów tej marki – sprzęt wypożyczymy na 2 tygodnie i dostarczymy do Waszego domu, a finalnie Wasze wrażenia opublikujemy na PPE.pl. Znajdą się chętni? :).

Zapewne nie brakuje osób, które chciałyby na spokojnie, w domowych warunkach, przetestować telewizor, którego zakup rozważają. Albo przynajmniej sprawdzić na żywo technologie, o których teraz tak głośno: 4K, HDR i szereg innych popularnych skrótów. W ramach akcji Przetestuj Samsunga wybrane osoby będą miały możliwość „pobawienia” się przez 2 tygodnie jednym z dostępnych modeli: QE65Q67RAT, QE55Q85RAT, UE65RU8002U. Zaznaczamy, że warunkami zgłoszenia się do akcji jest posiadanie PS4 Pro lub XOne X i przygotowanie własnej opinii o przetestowanym telewizorze, którą opublikujemy na PPE.pl. Jak to wszystko wygląda w praniu?

 • Wraz z niniejszym ogłoszeniem ruszają zapisy do akcji Przetestuj Samsunga. Na zgłoszenia czekamy do 17 listopada (niedziela) do północy. Szczegóły odnośnie formy zgłoszenia znajdziecie poniżej w regulaminie.
 • Do 19 listopada ogłosimy listę trzech osób, które wybrane zostały spośród nadesłanych zgłoszeń.
 • Sprzęt do wybranych osób w miarę możliwości zostanie dostarczony do 22 listopada (piątek). Dokładny termin dostawy jest uzależniony od lokalizacji i zostanie potwierdzony indywidualnie.
 • Każdy testujący zobowiązany jest przesłać najpóźniej do 4 grudnia (środa) swoją opinię o przetestowanym sprzęcie. Jak ocenia telewizor, jakie zrobił na nim wrażenie, jak sprawdził się podczas grania – im dokładniej i ciekawiej, tym lepiej.
 • Do 9 grudnia (poniedziałek) ogłosimy wyniki całej akcji. Autor najlepszego testu w nagrodę dostanie zestaw gadżetów od PPE.pl (koszulki, książki, gry) plus będzie mógł na 6 miesięcy przedłużyć wypożyczenie testowanego telewizora. Dwaj pozostali testerzy zgarną zestawy gadżetów od PPE.pl (telewizory zostaną od nich odebrane przez kuriera do 13 grudnia).

„Przetestuj Samsunga” – regulamin akcji

 1. Organizatorami akcji „Przetestuj Samsunga” są Samsung Polska i PPE.pl.
 2. W ramach akcji trzech wybranych Uczestników będzie mogło przetestować przez 2 tygodnie wskazany przez Organizatorów model telewizora marki Samsung. Wśród dostępnych modeli znajdują się QE65Q67RAT, QE55Q85RAT, UE65RU8002U.
 3. Aby zgłosić się do akcji, należy do 17 listopada najpóźniej do północy (decyduje godzina wpłynięcia maila na skrzynkę pocztową) przesłać na adres [email protected] zgłoszenie zawierające:

  a) Twój nick (nie musisz posiadać konta na PPE, akcja jest skierowana do wszystkich chętnych)
  b) informację o posiadanej konsoli – zależy nam, aby maksymalnie wykorzystać możliwości telewizorów, dlatego wymagane jest posiadanie PS4 Pro lub XOne X.
  c) krótką notkę (do 600 znaków) dlaczego właśnie Ty powinieneś dostać telewizor do testów (wszelkie wzmianki o zainteresowaniu tematyką aktualnych technologii - 4K, HDR itp. - mile widziane; ponadto prosimy o sugestię, który model telewizora byłby dla Ciebie najlepszy m.in. ze względu na wielkość pomieszczenia, jakim dysponujesz)
  d) GamerTag lub PSN ID – pozwolą na weryfikację, na ile potencjalny Uczestnik jest aktywnym graczem
   
 4. Na podstawie nadesłanych zgłoszeń Organizatorzy do 19 listopada wybiorą 3 osoby, którym zostaną wysłane telewizory. O decyzji Organizatorów wybrane osoby zostaną poinformowane drogą mailową wraz z prośbą o przesłanie danych do wysyłki. Ponadto informacja ta trafi również na PPE.pl.
 5. Telewizor każdemu z wybranych uczestników zostanie w miarę możliwości (zależne jest to m.in. od lokalizacji) wysłany kurierem do 22 listopada (piątek). Uczestnik zobowiązuje się sprawdzić stan przesyłki i wszelkie usterki zgłosić na wskazany na przesyłce numer telefonu. Ponadto Uczestnik przy odbiorze sprzętu winien podpisać dokumenty potwierdzające jego wypożyczenie. Sprzęt jest ubezpieczony i Uczestnik nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia. Koszt dostawy, jak i odbioru telewizora leży po stronie Samsung Polska.
 6. Uczestnik zgłaszając chęć wzięcia udziału w akcji, zobowiązuje się jednocześnie do tego, że do 4 grudnia na adres [email protected] prześle przygotowany przez siebie tekst będący opinią o testowanym sprzęcie. Tekst taki powinien mieć minimum 5000 znaków. Mile widziane są również zdjęcia dołączone do tekstu. Opinia powinna być w pełni niezależna.
 7. Autorzy tekstów i materiałów zdjęciowych wszelkie prawa do nich przekazuje portalowi PPE.pl, który opublikuje nadesłane materiały w terminie do 13 grudnia (piątek).
 8. Autor najlepszego w ocenie Organizatora testu zostanie nagrodzony zestawem gadżetów od PPE.pl oraz możliwością przedłużenia wypożyczenia telewizora na kolejne 6 miesięcy. Ponadto do telewizora zostanie wypożyczony również na 6 miesięcy soundbar firmy Samsung.  Autorzy dwóch pozostałych tekstów zostaną nagrodzeni zestawami gadżetów od PPE.pl.

Tagi: konkurs samsung