Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.11.2019 22:30
Soul Pixar bohater
597V

Soul to nowa animacja studia Pixar. Od reżysera W głowie się nie mieści

Pixar zaprezentował pierwszy zwiastun „Soul”. Jest to najnowsza produkcja od reżysera „W głowie się nie mieści”. Twórcy jak zawsze zadają ważne pytanie i chcą zaskoczyć widzów. Zobaczcie materiał zapowiadający wydarzenia.

Pixar będzie chciał ponownie poruszyć widzów. W 2020 roku na dużym ekranie zawita „Soul” i jest to opowieść o nauczycielu muzyki, który marzy o wielkiej karierze. Joe Gardner (w tej roli Jamie Foxx) w końcu otrzymał szansę zaistnienia w branży, ale zamiast kolejnego sukcesu... Spotyka go nieszczęście.

Bohater trafia do tajemniczego „You Seminar”, czyli alternatywnego wymiaru – szkoły dla dusz. Na miejscu spotka między innymi bohaterkę zatytułowana 22 i będzie miał okazję przeżyć wyjątkową przygodę. Twórcy ponownie zadają ważne pytanie – co by było, gdyby dusze miały uczucia? I oczywiście na początku nie pokazują za wiele, ponieważ kampania promocyjna „Soul” dopiero raczkuje.

Warto zaznaczyć, że Pixar szykuje na przyszły rok aż dwie duże premiery – 6 marca odbędzie się debiut „Onward”, a 19 czerwca do kin trafi „Soul”.

Polecamy nasze teksty:

Źródło: YouTube.com

Tagi: film pixar soul