Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.11.2019 18:48
Stranger Things Netflix wpadki
2371V

Stranger Things nie daje o sobie zapomnieć. Netflix publikuje wpadki z planu

Netflix karmi widzów kolejnymi materiałami ze „Stranger Things”. Firma pierwszy raz opublikowała wpadki z planu, które przypominają kilka ważnych scen z najnowszego sezonu uznanego serialu.

Nadal czekamy na ostateczną datę premiery „Stranger Things 4”, ale systematycznie pojawiają się plotki, które pozwalają szykować się na wielkie widowisko. Netflix nie może zmarnować okazji, bo jak wiadomo – trzeci sezon uznanego serialu cieszył się olbrzymim zainteresowaniem.

To pewnie z tego powodu otrzymaliśmy dzisiaj nowy materiał ze „Stranger Things 3”. Firma oczywiście nie promuje już samych odcinków oraz wydarzeń, a pozwala spojrzeć na wpadki z planu. Film oczywiście trafi w gust głównie widzów, którzy z wypiekami na twarzach wyczekują na kolejny sezon, ale na pewno warto sprawdzić, co tam się wydarzyło podczas kręcenia ostatnich odcinków.

Jak widać Netflix nie daje nam zapomnieć o „Stranger Things”, a mogę nawet śmiało przypuszczać, że będziemy teraz systematycznie karmieni podobnymi materiałami – w końcu firma musi budować hype i przygotowywać widzów na kolejne atrakcje.

Polecamy nasze teksty:

Źródło: YouTube.com

Tagi: netflix Stranger Things Stranger Things 3 Stranger Things 4