Spider-Man Uniwersum 2 ma datę premiery! Sony zaprasza do kin

Filmy/seriale
2044V
Spider-Man Uniwersum 2 ma datę premiery! Sony zaprasza do kin
Wojciech Gruszczyk | 01.11.2019, 22:10

Sony właśnie podało datę premiery „Spider-Man Uniwersum 2”! Korporacja kontynuuje nagradzaną historię, więc możemy liczyć na kolejną, niezwykle efektowną opowieść w znanym i cenionym uniwersum.

„Spider-Man Uniwersum” trafił do kin w grudniu ubiegłego roku i produkcja została doceniona przez widzów oraz krytyków. Animacja powstała za 90 mln dolarów i zdołała wygenerować ponad 375 mln dolarów, ale mimo to największym sukcesem opowieści nie jest wynik w box office – przygoda została doceniona przez Akademię Filmową i „Spider-Man Uniwersum” zgarnął Oscara (Najlepszy film animowany).

Dalsza część tekstu pod wideo

Sony dość szybko potwierdziło, że zamierza rozwijać koncepcję – powstaje pełnoprawna kontynuacja oraz nawet serial. Firma chce przedstawiać przygody wszystkich bohaterów, ale raczej tylko nieliczni mogli się spodziewać, że premiera filmu odbędzie się... Tak szybko.

Spider-Man Uniwersum 2 data premiery

Data premiery "Spider-Man Uniwersum 2" została ustalona przez Sony. Film trafi do kin 8 kwietnia 2022 roku! Aktualnie nie otrzymaliśmy większych konkretów, jednak możemy mieć pewność, że Sony małymi krokami będzie przedstawiać kolejne informacje i w końcu poznamy wstęp do historii... A w kolejnym kroku spojrzymy na pierwszy zwiastun.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: Twitter

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper