Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.11.2019 18:13
Pokemon anime
4858V

Nowe Pokemony pokażą początek Pikachu. Twórcy zaskoczyli pierwszym zwiastunem

Twórcy Pokemonów zaprezentowali pierwszy zwiastun nowego anime. Zamiast podróży za wielkimi pojedynkami, zbieraniem nowych okazów, twórcy chcą tym razem zaskoczyć świat prezentując genezę Pikachu.

Szykuje się spora przyjemność dla fanów Pokemonów, na którą raczej mało kto był gotowy. Już 17 listopada zadebiutuje początek nowego sezonu uznanej serii i tym razem wydarzenia skupią się na genezie ulubieńca tłumów – pierwszy odcinek został zatytułowany wymownie „Narodziny Pikachu”. Twórcy chcą pokazać, co wydarzyło się przed spotkaniem Asha z jego małym przyjacielem.

Będzie to bardzo interesujące doświadczenie dla wiernych fanów, którzy w końcu dowiedzą się wielu dodatkowych informacji o jednym z głównych bohaterów serii. Akcja ma zostać przedstawiona z różnych perspektyw i pozwoli nam obserwować najnowszy region, który gracze będą eksplorować w Pokemon Sword/Shield.

Mimo ciekawej koncepcji, zwiastun spotkał się z mieszanymi opiniami, wśród których nie brakuje mocnej krytyki. Wielu fanów nie może zrozumieć, dlaczego twórcy zdecydowali się na taki krok, zamiast normalnie kontynuować podróż Asha.

Więcej o serii Pokemon przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: anime Pokemon trailer zwiastun