Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.10.2019 18:32
SOMA Za darmo
850V

SOMA i Costume Quest za darmo. Znamy kolejne bezpłatne produkcje

Nie możemy narzekać na brak darmowych przyjemności. Epic Games zaprasza do pobierania SOMA i Costume Quest, a już wkrótce otrzymacie kolejne gry za darmo. Poznajcie wszystkie szczegóły i przygotujcie się na ostrą zabawę.

Epic Games zaprasza na pobieranie kolejnych gier, które mają skłonić niezdecydowanych do zainteresowania się ofertą Epic Games Store. Tym razem możecie za darmo pobrać przygodówkę z elementami RPG od Double Fine Productions lub horror przepełniony sosem science-fiction od Frictional Games.

Gry za darmo

SOMA zadebiutowała w 2015 roku na między innymi komputerach osobistych i gra zebrała noty na poziomie 84%. Twórcy zapewnili bardzo klimatyczną historię, która faktycznie potrafiła w kilku miejscach przestraszyć. Costume Quest to już bardziej leciwa gra – premiera na PC odbyła się w 2011 roku i był to prosty port wersji z PS3 (2010), który został dobrze przyjęty przez rynek (77%). Nie możemy tutaj mówić o wielkich hitach AAA, ale na pewno obie produkcje warto posiadać w swoich kolekcjach.

Promocja na powyższe tytuły będzie dostępna do 7 listopada. Od tego dnia pobierzemy już Nuclear Throne oraz Ruiner – ponownie wrzucimy na listę bezpłatne indyki, które jednak zyskały sporą popularność wśród wielu graczy.

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: Epic Games

Tagi: costume quest epic games epic games store gry za darmo SOMA