Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.10.2019 14:18
Battlefield 5 2 rok wsparcia
1523V

Battlefield 5 w nowym wcieleniu. EA prezentuje odświeżoną edycję gry

Electronic Arts zaprasza do kupowania wypakowanej wersji Battlefield 5. Gracze mogą zgarnąć podstawkę wraz z serią rozszerzeń. Poznajcie pełną listę dodatków dorzuconych do specjalnej edycji gry DICE.

20 listopada 2018 roku odbyła się premiera Battlefield 5. Od tego czasu gra otrzymała serię najróżniejszych dodatków i wszystkie DLC zostały tym razem udostępnione za darmo. DICE zmieniło zasady wsparcia produkcji i dzięki temu serwery strzelanki nie zostały podzielone, a na mapach wciąż łatwo znaleźć chętnych do gry.

Część zawartości gracze mogli odblokować podczas kolejnych rozdziałów i właśnie ta zawartość trafiła do rozbudowanej wersji:

Edycja Roku 2. Battlefield V zawiera podstawową grę Battlefield V oraz 33 nagrody z rozdziałów, które miały swoją premierę podczas pierwszego roku gry:

- 13 broni głównych
- 4 pojazdy
- 2 epickie mundury dla żołnierzy
- 10 skórek na broń
- 4 skórki na pojazdy

Jest to raczej przyjemność wyłącznie dla graczy, którzy wciąż nie zapoznali się z tytułem i jednocześnie klienci liczą na dostęp do wszystkich przyjemności serwowanych przez deweloperów. Małym problemem w tym wypadku okaże się cena, ponieważ Edycja Roku 2. Battlefield V została wycenione na PlayStation Store na 249 zł.

Więcej o pracy DICE przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: EA

Tagi: Battlefield V DICE Electronic Arts