Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 29.10.2019 09:20
Death Stranding recenzja
7143V

Death Stranding z pierwszą opinią recenzenta. Złamane embargo nie przeszkadza Hideo Kojimie

Recenzenci od pewnego czasu testują już Death Stranding, a za kilka dni poznamy ich werdykty. Jedna osoba postanowiła nie przejmować się "embargiem" Sony i już podzieliła się wrażeniami z rozgrywki.

Tą osobą jest Peter Tieryas, autor książek związanych z cyfrową rozrywką i były redaktor IGN oraz serwisu Kotaku. Tieryas złamał embargo wydawnicze, pisząc na swoim Twitterze, że Death Stranding to absolutnie zachwycające doświadczenie.

Pełna treść wpisu Petera Tieryasa, który testuje Death Stranding:

"Jutro jest w moich dłoniach i zapiera dech w piersi. To z pewnością jedno z najbardziej unikalnych i zachwycających doświadczeń, jakie przeżyłem przez wszystkie moje lata grania. Więcej przemyśleń o Death Stranding pojawi się jak tylko zdjęte zostanie embargo 1 listopada" - napisał Peter Tieryas.

Pisarz i dziennikarz teoretycznie może mieć problemy z Sony, które udostępniało kopie Death Stranding pod warunkiem zachowania dyskrecji do 1 listopada. Sytuacja nie przeszkadza jednak Hideo Kojimie. Autor Death Stranding jest zachwycony z takiego wpisu Tieryasa (nazywa go nawet trochę na wyrost "recenzją"), o czym wspomina na swoim Twitterze.

"Panie Peter Tieryas, bardzo panu dziękuję! Amerykański pisarz, znany ze swoich opowiadań Sci-fi, takich jak "United States of Japan" zrecenzował naszą grę i napisał wspaniały teaserowy komentarz!" - emocjonuje się Kojima na Twitterze.

Wcześniej Death Stranding zachwycał się George Miller, reżyser znakomitej serii filmów "Mad Max".

Naszą recenzje Death Stranding przeczytacie w PPE już 1 listopada.

Źródło: https://www.thesixthaxis.com/2019/10/28/author-death-stranding-review-breathtaking-unique-stunning-embargo/

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment