Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.10.2019 22:00
Wojna światów
815V

Wojna światów na FOX. Zwiastun zapowiada pierwsze odcinki

Apokalipsa nadciąga na FOX. Już w tym tygodniu widzowie zobaczą dwa odcinki serialu „Wojna światów”, który jest adaptacją głośnej powieści H.G. Wellsa. Zobaczcie zwiastun i przygotujcie się na premierę.

„Wojna światów” to nowa wizja na powieść H.G. Wellsa, która tym razem zaprowadzi widzów do współczesnej Europy. To właśnie na Starym Kontynencie odbędą się wydarzenia ważne dla całej planety – Ziemię atakują kosmici. Akcja serialu przedstawi zdarzenia z kilku perspektyw i ludzie będą walczyć o przetrwanie.

Howard Overman jest pomysłodawcą i scenarzystą serialu (nagroda BAFTA za „Misfits”), a producentami wykonawczymi są Johnny Capps i Julian Murphy. W role bohaterów wcielą się Gabriel Byrne, Elizabeth McGovern, Léa Drucker, Adel Bencherif, Natasha Little, Daisy Edgar Jones, Ty Tennant, Stephen Campbell Moore, Bayo Gbadamosi, Aaron Heffernan, Stéphane Caillard i Guillaume Gouix.

Najnowszy zwiastun „Wojny światów” pozwala spojrzeć na reakcję mieszkańców Londynu na początek apokalipsy. Serial zadebiutuje już 31 października na FOX – w tym dniu na antenie zostaną zaprezentowane dwa odcinki. Stacja chce przedstawiać po dwa epizody w każdym tygodniu – historię podzielono na osiem części.

Sprawdźcie nasze recenzje: 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: fox serial trailer Wojna światów zwiastun