Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 28.10.2019 10:51
Watchmen
465V

Watchmen. Zwiastun 3 odcinka serialu HBO

"Watchmen" już stało się nowym, wielkim hitem od HBO - taki, który ma szansę stanąć w szranki pod względem wyników nawet z Westworld czy Grą o Tron.

W nocy mogliśmy oglądać drugi odcinek serialu "Watchmen", czyli nowej produkcji HBO wykonanej przy współpracy z Warner Bros. Television. Powtórka drugiego epizodu odbędzie się w stacji telewizyjnej HBO jak dzisiaj wieczorem, dokładnie o godz. 20:10.

Teraz możemy zobaczyć teaser wydarzeń, które nadciągają w trzecim odcinku - jak widać na zajawce nie zabraknie emocji i doskonale zrealizowanych scen akcji.

Wiadomo, że premierowy odcinek  "Watchmen" obejrzało w 2 dni ponad 1,5 miliona widzów w HBO GO. To najlepszy wynik premierowy, jaki HBO notowało na swojej cyfrowej platformie od 2016 roku, kiedy w ofercie stacji debiutował serial Westworld.

Serial "Watchmen" powstał na bazie wątków z komiksów DC - dokładnie w oparciu o dzieło Dave'a Gibbonsa. Akcja w serialu rozgrywa się w świecie, który zdelegalizował bycie superbohaterem. Takie postacie zmuszone są więc do działania w ukryciu.
 

Warto sprawdzić:

Tagi: hbo serial watchmen