Iza Łęcka Iza Łęcka 28.10.2019 08:16
Dracula Netflix BBC
2041V

Dracula od Netflix pozytywnie zaskakuje. Pierwszy zwiastun zapowiada mroczną historię

Przygotowany przez BBC i platformę Netflix serial o Draculi otrzymał pierwszy materiał wideo. Zanosi się na  prezentację niezwykle krwawego widowiska, na który tytułowy bohater zasługuje.

Netflix w lipcu potwierdził nawiązanie współpracy z BBC, na mocy której powstanie trzyodcinkowy serial o losach najbardziej znanego wampira. „Dracula” przeniesie widzów do 1897 roku przedstawiając historię, w której główny bohater zasnuty w swojej transylwańskiej twierdzy zacznie rozmyślać nad planem zniszczenia Londynu.

Niech nie zwiedzie nikogo forma trzech odcinków, bo każdy fragment historii będzie trwać około 90 minut, a cała historia ma zapewnić sporo wrażeń. Za produkcję odpowiadają twórcy brytyjskiego „Sherlocka” – Mark Gatiss i Steven Moffat. Na stołkach reżysera najpewniej nieprzypadkowo usiądzie trójka znakomitych twórców: Jonny Campbell („Westworld”), Damon Thomas („Obsesja Eve”) i Paul McGuigan („Sherlock”).

W głównego bohatera serialu wcielił się Claes Bang – duński aktor zasłynął ze szwedzkiego "The Square" (2017) Rubena Östlunda, za którego otrzymał Europejską Nagrodę Filmową (Najlepszy Aktor).

Sprawdźcie nasze recenzje: 

Źródło: YouTube.com

Tagi: BBC Dracula Netflix zwiastun