Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.10.2019 13:56
Narcos: Rise of the Cartels
916V

Narcos: Rise of the Cartels z datą premiery i porcją screenów

Wydawca Curve Digital pochwalił się z nami datą wydania produkcji oraz opublikował kolejną porcję screenów. W barona narkotykowego wcielimy się jeszcze w tym roku.

Produkcja Narcos: Rise of the Cartels to gra akcji oparta na serialu Netflixa Narcos, a według najnowszych doniesień od wydawcy Curve Digital, w barona narkotykowego wcielimy się jeszcze w tym roku. 19 listopada pograją osoby na komputerach osobistych oraz konsolach Playstation 4, dwa dni później użytkownicy przenośnych konsol Nintendo, a trzy dni od premiery na PC, zagrają osoby, które posiadają Xboksa One.

Sama produkcja może przypominać XCOM-a czy też polskiego Phantom Doctrine - wszystkie te gry odznaczają się turowym systemem walki. W chwili obecnej gra nie zapowiada się na hit, a niektóre osoby twierdzą, że studio Kuju Ltd. z wydawcą Curve Digital chcą przeznaczyć możliwie jak najmniejszy budżet na produkcję.

Końcowy wynik pracy będziemy mogli obejrzeć w drugiej połowie następnego miesiąca. Na umilenie czasu oczekiwania osobom, które mają zamiar zaopatrzyć się w produkcję, osoby z Kuju Ltd. opublikowały nowe zrzuty ekrany, które obejrzycie poniżej.

Warto przeczytać:

Źródło: VG247

Tagi: Curve Digital Kuju Ltd. Narcos: Rise of the Cartels