Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.09.2019 15:20
Narcos: Rise of the Cartels zapowiedź
3426V

Narcos: Rise of the Cartels na zwiastunie. Netflix szykuje grę rodem z czasów PS3

Netflix nie rezygnuje z dostarczania na rynek gier, ale Narcos: Rise of the Cartels nie będzie największym hitem platformy. Pierwszy zwiastun potwierdza skromny budżet, ponieważ gra choć zmierza na aktualną generację, to przypomina odległe czasy.

Narcos: Rise of the Cartels to gra akcji przygotowana przez studio Kuju, a wydana przez Curve Digital oraz Gaumont. Deweloperzy rozwijają gry od dobrych 21 lat, ale w głównej mierze studio dotychczas pracowało nad portami lub mniejszymi tytułami.

Netflix powierzyć uniwersum zespołowi i można odnieść wrażenie, że streamingowy gigant akurat w przypadku produkcji na konsole i PC nie jest chętny do szastania pieniędzmi, ponieważ Narcos: Rise of the Cartels wygląda po prostu biednie.

Tytuł pozwoli zainteresowanym śledzić wydarzenia z pierwszego sezonu serialu, a podczas rozgrywki wcielmy się w przedstawicieli kartelu lub agentów DEA – studio zaoferuje taktyczny gameplay oraz podobno kilka rozbudowanych wątków.

Pierwszy zwiastun Narcos: Rise of the Cartels nie sprawi raczej, że fani serii Netflixa rzucą pieniędzmi w monitory i będą wyczekiwać premiery. Trudno tutaj wyróżnić pozytywy... Debiut pozycji odbędzie się jeszcze w tym roku – studio zaoferuje zabawę na PlayStation 4, Xboksach One, Nintendo Switchach oraz komputerach osobistych.

Sprawdźcie również z nami:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Curve Digital Kuju Ltd. Narcos: Rise of the Cartels