Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 26.10.2019 16:30
American Truck Simulator Utah
1153V

American Truck Simulator. Twórcy udostępniają soczyste screeny z nadchodzącego rozszerzenia

SCS Software dodało wczoraj nowy wpis, w którym możemy obejrzeć nowe zdjęcia z nadchodzącego rozszerzenia "Utah".

Niedawno do Euro Truck Simulator 2 trafiła wyczekiwana ciężarówka marki Renault oraz nowy region dla DLC Vive la France. SCS Software powinno dać chwilę spokoju powyższej produkcji i skupić się na American Truck Simulator. Jak już wiemy od pewnego czasu, do gry trafi nowy region "Utah". Do premiery nie pozostało już za dużo czasu, więc studio z Czech postanowiło podzielić się z nami nową porcją screenów.

 

Przejazd przez Utah to nie tylko skały i pustynia, jadąc na północ od stanu natkniesz się na bardziej zaludnione miasta, w tym tętniącą życiem metropolię Salt Lake City, która służy jako główne centrum przemysłu, biznesu i transportu. Stolica Utah jest kluczowym punktem infrastruktury drogowej stanu, ponieważ łączy autostrady międzystanowe I-15 i I-80 tuż obok centrum miasta. Ponieważ wielu z was jeździ po tych trasach, zalecamy nieco zwolnić, aby zobaczyć piękną panoramę miasta.

Dodatek można dodać do listy życzeń na platformie Valve. Jego premiera została zapowiedziana na listopad bieżącego roku, lecz dokładna data premiery nie została jeszcze podana. Do poprawnego działania rozszerzenia będzie oczywiście potrzebna podstawowa wersja gry ATS2. Pod spodem wrzucam wybrane przeze mnie zdjęcia, a pełny wpis SCS Software przeczytacie tutaj.

O grach SCS Software warto przeczytać:

Źródło: Steam

Tagi: American Truck Simulator IMGN.PRO SCS Software