Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 26.10.2019 14:25
Bond 25. Koniec prac na planie
1365V

Bond 25: No Time To Die nakręcony! Prace na planie oficjalnie skończone

Prace na planie najnowszej części przygód Agenta 007 oficjalnie dobiegły końca. Teraz pozostaje czekać do przyszłorocznej premiery 25. odsłony. 

"Bond 25: No Time To Die" to hucznie zapowiadana na przyszły rok, jubileuszowa odsłona historii Agenta 007. W rolę po raz ostatni ma wcielić się Daniel Craig, a za reżyserię odpowiada Cary Joji Fukunaga. Te dwa nazwiska wspólnie zapowiadają mocne widowisko. 

Na oficjalnych kontach społecznościowych Jamesa Bonda pojawiły się informacje na temat oficjalnego zakończenia prac na planie do filmu. Wszystkie okraszono jednym zdjęciem, które przedstawia wspomnianych wyżej Panów wraz z tabliczką, z datą ostatniego dnia zdjęć. 

Każdą z zamieszczonych fotografii opisano tak samo: "To koniec prac nad #NoTimeToDie. Do zobaczenia w kinach, w kwietniu 2020. #Bond25". Film zadebiutuje za pośrednictwem Universal Pictures International w okolicach początku kwietnia - najprędzej w Wielkiej Brytanii, bo trzeciego dnia tego miesiąca. 

Akcja filmu rozpocznie się w momencie, gdy Bond będzie wypoczywał na Jamajce po tym, jak pozostawił za sobą swoją karierę agenta. Niestety, jak to w filmach bywa, będzie musiał ją przerwać, aby raz jeszcze przysłużyć się światu i uratować go przed złem (w które tym razem wcieli się znakomity ostatnimi czasy Rami Malek).

Interesujesz się serialami i filmami? Koniecznie przeczytaj:

Netflix listopad z grubymi hitami. Irlandczyk, Zimna wojna, Mowa ptaków, The Crown i znacznie więcej

Joker najlepiej zarabiającym filmem z kategorii R w historii. Świetny wynik dzieła Todda Phillipsa

Wiedźmin od Netflix przepełniony seksem. Twórcy nie bali się trudnych tematów i brutalności

Źródło: https://deadline.com/2019/10/bond-25-no-time-to-die-wraps-filming-april-2020-release-1202769700/?fbclid=IwAR3eHHOnWkQ7C1nQgbzC4PA6eA4xuVDTzN46sWBo_m8ppr4idst9HQykrZ4

Tagi: bond 25 Daniel Craig james bond No Time To Die