Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 26.10.2019 13:37
wwe 2k20
838V

WWE 2K20. Twórcy obiecują poprawienie produkcji po fatalnym starcie

Po tragicznym starcie najnowszej odsłony wrestlingu, twórcy ze studia Visual Concepts, obiecują połatanie produkcji. 

Mówiąc szczerze, najnowsza odsłona WWE nie powinna zostać dopuszczona na rynek - gra jest niegrywalna i zawodzi na każdym aspekcie. Tak duży wydawca, jakim jest 2K Games, powinien wstydzić się brać pieniądze za tak niedopracowany produkt. Jak pisaliśmy wczoraj, osoby, które kupiły WWE 2K20 na platformie Sony, mogą ubiegać się o zwrot pieniędzy.

Na profilu WWE 2K20 na Twitterze udostępniono post, w którym napisano, że łatka naprawiająca grę jest w drodze, a sam wydawca stwierdził, że "słucha uważnie opinii społeczności" oraz "pracuje ciężko nad rozwiązaniem problemów". Mimo zapowiedzi patcha, gracze nie są zadowoleni z potraktowania ich w ten sposób - 2K Games wiedziało, w jakim stanie jest gra przed wypuszczeniem jej w nasze ręce. Nawet EA Sports zrezygnowało z wypuszczenia dwóch odsłon NBA Live, kiedy dowiedzieli się w jakim stanie jest produkcja.

WWE 2K20 swoją premierę miało cztery dni temu. Została wypuszczona jednocześnie na PS4, Xboksa One oraz PC. Pod spodem dla poprawy humoru udostępniam materiał, w którym przedstawiono najśmieszniejsze momenty.

Warto zajrzeć na:

Źródło: PushSquare

Tagi: 2K Games Visual Concepts WWE 2K20