Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 26.10.2019 10:25
Panzer Dragoon na PC
426V

Panzer Dragoon: Remake trafi na Steam. Twórcy potwierdzają informacje

Świetna informacja dla wszystkich, którzy nie posiadają hybrydy od Nintendo! Remake kultowego Panzer Dragoon trafi także na PC, na platformę Steam!

Panzer Dragoon (2019) to jedna z głośniejszych zapowiedzi targów E3 sprzed kilku miesięcy. Fani od dawna czekali na jakiekolwiek informacje odnośnie do kondycji serii, więc ta o odrestaurowaniu gry została bardzo ciepło przyjęta.

Produkcja została zapowiedziana początkowo wyłącznie na konsolę Nintendo Switch, ale teraz pojawiła się oficjalna informacja, iż nie będzie to projekt na wyłączność. Odnowiona wersja Pancernego Smoka trafi tej zimy także na PC, na platformę Steam! Co ważne, można ją już dodać na swoją listę życzeń

Model rozgrywki ma w dużym stopniu nawiązywać do pierwowzoru, ale z całą masą ulepszeń i poprawek, aby trafiał także do dzisiejszego odbiorcy. Oryginalny projekt oferował siedem różnych etapów do przemierzenia i wielu potężnych, ogromnych wrogów jak statki wojenne oraz ogromne piaskowe robaki. 

Na oficjalną, dokładną datę premiery musimy jeszcze poczekać, ale wiele wskazuje na to, że taka wiadomość to kwestia najbliższych tygodni. Zdecydowanie jest na co czekać - bez względu na urządzenie, którego użyjemy! 

Przeczytaj także:

Źródło: Twitter

Tagi: Forever Entertainment MegaPixel Studio Panzer Dragoon (2019)