Iza Łęcka Iza Łęcka 25.10.2019 10:08
Layers of Fear promocja
516V

Layers of Fear i QUBE 2 za darmo. Wkrótce pobierzemy kolejne gry

Epic Games regularnie zachęca graczy do swojej platformy oferując darmowe produkcje. W najnowszym zestawie znalazł się polski horror oraz walijska gra logiczna. Tytuły pobierzecie dzięki specjalnej platformie, a już wkrótce otrzymamy szansę pobrania dwóch kolejnych propozycji.

Nadal wielu graczy nie jest przekonanych do Epic Games Store, ale jednego firmie odpowiedzialnej za Fortnite nie można odmówić – potrafią zadbać o nieustające zainteresowanie swoją platformą. EGS jest często na językach graczy z całego świata, gdyż stale pobieramy (lub przynajmniej dodajemy do biblioteki) najróżniejsze tytuły za darmo.

Najnowsze gry:

Polski horror od Bloober Team jest dostępny na pierwszych systemach od 2016 roku. To przerażająca historia przepełniona sztuką – głównym bohaterem został malarz, który za wszelką cenę pragnie ukończyć swoje wiekopomne dzieło. Layers of Fear w zależności od wersji otrzymało oceny od 72 do 80%. Jednocześnie możecie pobrać konkretną, logiczną produkcję, która zadebiutowała w ubiegłym roku. Podczas rozgrywki zmierzycie się z wieloma wymagającymi łamigłówkami. Tytuł po premierze zebrał oceny na poziomie 76%.

Wymienione powyżej gry będą dostępne do 31 października, ale na tym promocje się nie kończą – już od tego dnia Epic Games udostępni za darmo: SOMA i Costume Quest.

Warto również sprawdzić:

Źródło: Epic Games Store

Tagi: epic games epic games stroe Layers of Fear Q.U.B.E. 2 za darmo