Iza Łęcka Iza Łęcka 24.10.2019 10:53
Two Point Hospital
440V

Two Point Hospital nie zadebiutuje na konsolach w terminie. Twórcy potrzebują więcej czasu

Złe wieści dla wszystkich lekarzy, którzy chcieliby poznać kilka specjalistycznych technik z Two Point Hospital i wciąż czekają na konsolowe wydanie. Gra zaliczyła sporą obsuwę i będzie dostępna dopiero w 2020 roku.

Two Point Hospital świętuje sukcesy na komputerach osobistych, dlatego też decyzja o przeniesieniu na konsole wydawała się oczywista i zrozumiała. Wydanie przeznaczone na PlayStation 4, Xboksa One oraz Nintendo Switcha miało trafić na rynek do końca roku, ale twórcy zmienili plany.

Premiera nowego wydania Two Point Hospital odbędzie się dopiero w pierwszej połowie 2020 roku. Sytuację wyjaśnił Mark Webley, reżyser gry:

“Nasza społeczność prosi od jakiegoś czasu o konsolową wersję gry Two Point Hospital i chcemy mieć pewność, że wypuszczając ją, będzie ona w jak największym stopniu zadowalająca na wszystkich dostępnych platformach. To oznacza, że musimy dopracować jeszcze niektóre elementy gry, aby dostarczyć jak najlepszy produkt.”

Chęć wypuszczenia na rynek dopracowanego produktu to zawsze dobra decyzja, ale na początku roku Two Point Hospital będzie musiało zmierzyć się z wieloma hitami od największych producentów. Jak wiadomo w pierwszych miesiącach 2020 roku zadebiutuje między innymi Watch Dogs Legion, The Last of Us 2, Doom Eternal, Cyberpunk 2077 oraz Marvel's Avengers.

Two Point Hospital jest oczywiście dostępne na PC. Grę kupicie między innymi na Steam za 136,99 zł

Warto sprawdzić:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: