Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.10.2019 22:30
Antlers guillermo del toro
1231V

Antlers to nowy horror produkowany przez Guillermo del Toro. Zwiastun przeraża

Guillermo del Toro jest jednym z producentów filmu „Antlers”, który może trafić w gust wiernych fanów horrorów. Zaprezentowany materiał wygląda dobrze i może okazać się świetną propozycją na 2020 rok.

Scott Cooper („Hostiles”, „Black Mass”) stanął za kamerą najnowszego horroru produkowanego przez Guillermo del Toro, Davida S. Goyera (scenarzysta „The Dark Knight”, „Man of Steel”, „Batman v Superman: Dawn of Justice”, „Terminator: Dark Fate") oraz J. Milesa Dale'a („Mama”, „Carrie”, „The Thing”).

Historia zaprowadzi widzów do Oregonu, gdzie małomiasteczkowa nauczycielka oraz jej brat szeryf natrafiają na tajemniczego zabójcę. Wszystkie drogi prowadzą do młodego ucznia, który skrywa niebezpieczny sekret.

Prezentowany zwiastun pokazuje wiele (może nawet za dużo?), ale jednocześnie potrafi rozbudzić wyobraźnię. W „Antlers” nie zabraknie mocnych scen, które powinny w odpowiedni sposób zaprezentować przerażającą bestię. Historia została przygotowana na podstawie krótkiej powieści zatytułowanej „The Quiet Boy”. Premiera filmu odbędzie się w kwietniu.

Na naszym serwisie polecamy również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Antlers film guillermo del toro scott cooper trailer zwiastun