Iza Łęcka Iza Łęcka 23.10.2019 12:01
Keanu Reeves szybcy i wściekli
859V

Szybcy i Wściekli z Keanu Reevesem? Aktor może trafić do znanej serii

Keanu Reeves nie może narzekać na brak zainteresowania i propozycje angażu do znakomitych projektów, co idealnie potwierdza kolejna możliwość pojawienia się w niezwykle popularnej serii. Scenarzysta „Szybkich i Wściekłych” odbył już pierwszą rozmowę ze znanym aktorem.

Keanu Reeves jest gwiazdą serii „John Wick”, wystąpi w „Matrix 4”, bierze udział w przeróżnych projektach, a gracze zobaczą go w Cyberpunk 2077. Aktor na pewno nie może narzekać na zbyt dużo wolnego czasu, ale twórcy „Szybkich i Wściekłych” chcieliby go zaangażować w nową odsłonę.

Wiadomość potwierdził Chris Morgan, producent i scenarzysta serii, który wspomniał nawet, że odbył już spotkanie z Reevesem. Twórca jest niezwykle zainteresowany dołączeniem do uniwersum popularnego aktora, chociaż podkreślił, że sprawa może nie być aż tak prosta w realizacji.

Keanu Reeves ma bardzo napięty harmonogram, więc prace całej ekipy na planie zdjęciowym musiałyby zostać dopasowane pod aktora. Ponadto, Morgan chce stworzyć odpowiednią postać dla Reevesa – scenarzysta zasugerował, że dołączenie mężczyzny do serii nie byłoby wyłącznie małym epizodem.

„Usiadłem z nim i rozmawialiśmy. Chciałem, żeby był w uniwersum Szybkich od bardzo dawna. Po prostu staramy się znaleźć.... Najtrudniejszy jest zawsze czas i konkurencyjne harmonogramy, a następnie projektowanie właściwych rzeczy. Moim gorącym pragnieniem jest wprowadzenie go do tej franczyzy.”

Aktualnie są to wyłącznie plany, jednak co powiecie na Keanu Reevesa w „Szybkich i Wściekłych”? Jak wiadomo seria zarabia krocie, więc wytwórnia dość szybko nie zrezygnuje z tego uniwersum.

Na naszym serwisie polecamy również:

Źródło: https://screenrant.com/fast-furious-movie-keanu-reeves-casting-meeting-possible-role/

Tagi: Chris Morgan Keanu Reeves Szybcy i Wściekli