Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.10.2019 10:50
Deputy
634V

Deputy pokazuje współczesny Dziki Zachód. Strzelaniny i pościgi w zwiastunie serialu

FOX przedstawił pierwszy konkretny zwiastun swojego najważniejszego nowego serialu. Chodzi oczywiście o przepełnione akcją, strzelaninami i pościgami "Deputy".

Serial "Deputy" opowiada o losach szeryfa w mieście, który kieruje się w życiu misją walki z przestępcami. Gość wykonuje swoją pracę od lat z powołania i zamiłowania do swego zawodu. Nadciągające wydarzenia wystawiają jednak jego światopogląda na wielką próbę. Główny bohater przejmuje stanowisko po zabitym szeryfie hrabstwa Los Angeles i musi teraz dowodzić armią 10 tysięcy policjantów na "współczesnym Dzikim Zachodzie".

W roli szeryfa występił w "Deputy" Stephen Dorff (znany z "True Detective"). Oprócz niego w produkcji wzięli udział następujący aktorzy: Brian Van Holt ( ("Cougar Town: Miasto kocic"), Bex Taylor-Klaus ("Arrow"), Mark Moses ("Gotowe na wszystko"), Siena Goines ("Greys Anatomy") i Yara Martinez ("Jane the Virgin").

Kiedy dojdzie do premiery tej policyjnej opowieści, wyreżyserowanej przez Willa Bealla? FOX ujawnił, że w styczniu 2020 r.


Warto sprawdzić:

Źródło: FOX

Tagi: deputy FOX serial