Iza Łęcka Iza Łęcka 23.10.2019 09:22
Ghost In The Shell SAC_2045 Netflix
1086V

Ghost in the Shell, Eden, Levius i The Disastrous Life of Saiki K. Netflix prezentuje nadciągające anime

Netflix tworzy nie tylko ciekawe seriale, filmy oraz dokumenty. Platforma zamierza zaoferować jak najlepsze treści wszystkim widzom, dlatego też w katalogu oryginalnych produkcji już na stałe wpisują się anime. Dzisiaj zaprezentowano aż cztery historie, wśród których wyróżnia się nowy Ghost in the Shell.

W następnych miesiącach na Netflixie nie zabraknie interesujących anime. Platforma opublikowała zwiastuny aż czterech produkcji, które zadebiutują na przełomie 2019 i 2020 roku. Widzowie mogą liczyć na projekty od mistrzów gatunku.

Ghost in the Shell: SAC_2045 zaprowadzi widzów do 2045 roku, do czasów upadku globalnego kapitalizmu. Akcja skupi się na Sekcji 9 czyli elitarnej japońskiej jednostce, która zajmie się wykonywaniem tajnych operacji. Premiera w 2020 roku.

Eden to produkcja przygotowana przez „czołowych twórców z całego świata”. Reżyserem został Yasuhiro Irie (Fullmetal Alchemist), a autorem koncepcji Toshihiro Kawamoto (Cowboy Bebop). Widzowie będą świadkami przedstawienia odległej przyszłości, w której podobno nie ma już ludzi. Tylko roboty zamieszkują tajemniczą metropolię Eden 3, choć wszystko ulegnie zmianie pewnego dnia, gdy dwie maszyny odnajdą w mieście ludzką dziewczynkę. Premiera zaplanowana jest na 2020 rok.

The Disastrous Life of Saiki K.: Reawakened to kontynuacja znanego anime, które powstało na podstawie mangi autorstwa Shūichi Asō. Głównym bohaterem serii jest Kusuo Saiki, uczeń szkoły średniej, który urodził się z licznymi zdolnościami psychicznymi – w tym z telepatią, psychokinezą i teleportacją. W latach 2016-2018 przygotowano 49 epizodów serialu, ale platforma postanowiła zająć się nowym serialem. Premiera będzie miała miejsce 30 grudnia.

Levius opowiada o tytułowym bohaterze, który nie może zapomnieć o koszmarze wojny. Przez konflikt zbrojny stracił rodziców, co postanawia odreagować biorąc udział w turnieju Mecha Boxingu – pomaga mu w tym jego protetyczne ramię. Premiera: 28 listopada.

Na naszym serwisie polecamy również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: anime Eden Ghost in the Shell: SAC_2045 levius Netflix The Disastrous Life of Saiki K.: Reawakened