Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 20.10.2019 11:50
Steam promocje
1403V

Steam. Poznaliśmy nieoficjalne daty największych wyprzedaży do końca roku

Wiele wskazuje na to, że właśnie poznaliśmy terminy trzech dużych wyprzedaży, które pojawią się na platformie Valve do końca bieżącego roku.

Halloween zbliża się wielkimi krokami i zgodnie z coroczną tradycją, nadchodzi także okres wyprzedaży na Steam. Bez niespodzianki, daty wszystkich znów wyciekły. Terminy udostępnione zostały przez wielu deweloperów, ponieważ, jak rokrocznie, to oni jako pierwsi dostali informacje o wydarzeniach. 

Najwięcej potwierdzeń znalazło się w przypadku dat odnośnie do Halloween Sale, które ma trwać od 28 października do 1 listopada. Tutaj wszystko wydaje się pewne. Mniej przekonanym można być do dwóch pozostałych wyprzedaży, których terminy podane zostały przez grupę Steam Database. Według ich źródeł, Autumn Sale ma przypaść na dni 26 listopada - 3 grudnia, a Winter Sale odbywać się od 19 grudnia, aż do 2 stycznia przyszłego roku. 

Nieoficjalne daty wyprzedaży 2019 na Steam

  • Halloween Sale: 28 października - 1 listopada
  • Autumn Sale: 26 listopada - 3 grudnia
  • Winter Sale: 19 grudnia - 2 stycznia

Terminy wyglądają całkiem sensownie, a należy przy tym wziąć pod uwagę, iż każdego roku wyciekają one właśnie w połowie października - i zazwyczaj wypadają całkiem trafnie. O prawdziwości doniesień przekonamy się już w niedalekiej przyszłości.

Inne ciekawe wiadomości z naszego portalu:

Źródło: https://www.spieltimes.com/news/steam-halloween-date-leaked/

Tagi: halloween promocja steam wyprzedaż