Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 20.10.2019 11:20
Call of Duty Spec Ops Survival na PS 4
908V

Call of Duty: Modern Warfare. Nowy zwiastun prezentuje ekskluzywny tryb dla PlayStation 4

Najnowszy zwiastun z tegorocznej odsłony serii Call of Duty przedstawia tryb, który podlega czasowej wyłączności dla graczy na PlayStation 4.

Call of Duty: Modern Warfare jest już tuż, tuż. Najnowsza odsłona zapowiada się wyjątkowo dobrze, a nadanie jej podtytułu "Modern Warfare" tylko podsyca oczekiwania fanów, którzy pamiętają jeszcze trylogię z Kapitanem Pricem. Od zapowiedzi jest niezwykle gorąco!

Nie obyło się jednak bez kontrowersji. Activision zdecydowało, aby jeden z trybów podlegał czasowej wyłączności. Mowa o Survival Mode, w który będą mogli grać do października 2020 tylko posiadacze PlayStation 4. Społeczność bardzo oburzała się decyzją i w zasadzie ciężko się temu dziwić - gdy zejdzie ekskluzywność, wszyscy będą żyli już przyszłoroczną odsłoną. 

Niemniej, na kanałach PlayStation, udostępniono krótki zwiastun, który pozwala rzucić okiem na to, co czeka nas w tym specjalnym trybie. Ma on być rozgrywany na trzech mapach wieloosobowych i w założeniach przypominać ten, który mieliśmy okazję testować przy okazji Call of Duty: Modern Warfare 3

Gra zadebiutuje już 25 października bieżącego roku na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. A już niedługo będziecie mogli przeczytać naszą recenzję tego wyczekiwanego tytułu! 

Więcej o tegorocznej odsłonie serii:

Źródło: YouTube

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward