Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 19.10.2019 20:04
Stellaris DLC
644V

Paradox nie zapomina o Stellaris. Gra otrzyma kolejne dodatki

Paradox nie zapomina o Stellaris, dlaczego podczas tegorocznego PDXCON zapowiedziano kolejne wsparcie dla kosmicznej strategii - dostaniemy wielki dodatek oraz kilka pomniejszych paczek.

Stellaris zarówno w swojej pecetowej jak i konsolowej wersji doczeka się przede wszystkim dużego rozszerzenia zatytułowanego Stellaris: Federations.

Paradox nareszcie wprowadzi w tym dodatku rozbudowane opcje dyplomatyczne, dzięki temu dostaniemy dużo więcej możliwości do wywierania wpływu na sojuszników, lepiej negocjować z przeciwnikami - wszystko to za sprawą lepszych skryptów sztucznej inteligencji! Niestety Szwedzi nie podali jeszcze żadnych szczegółów dotyczących daty premiery DLC.

Drugą z ważniejszych zapowiedzi podczas tegorocznego PDXCON było ujawnienie Lithoids Species Pack, czyli płatnego pakietu wprowadzającego do rozgrywki rasę tak zwanych Litoidów - są to przedziwne istoty wywodzące się od inteligentnych skał. Za 29 zł otrzymacie parę nowych mechanik, wspomnianą rasę oraz kilka innych atrakcyjnych bajerów. 

Warto zobaczyć:

Tagi: Paradox Development Paradox Interactive (PC) PS4) Stellaris Tantalus Media (XONE