Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.10.2019 18:18
World War Z walka z zombie
848V

World War Z otrzyma mnóstwo nowości. Horda, mapy i cross-play na zwiastunie

Saber Interactive ma wielkie plany na rozwój World War Z. Twórcy właśnie zaprezentowali nową zawartość i wśród darmowych rozszerzeń pojawi się horda. Zobaczcie materiał i przygotujcie się na tonę atrakcji.

World War Z okazało się przebojem 2019 roku. Wielu graczy nie wierzyło w sukces sieciowej gry nastawionej na starcia z zombie, ale fani walki z biegającymi truposzami nie zawiedli, więc autorzy mogą teraz w spokoju pracować nad nową zawartością.

Deweloperzy idąc z duchem czasu rozwijają tytuł w ujęciu sezonowym i w drugim otrzymamy między innymi hordę. Tryb skupiony na walce z kolejnymi falami truposzy był jedną z najbardziej oczekiwanych nowości. Nie jest to oczywiście przypadek, bo akurat World War Z idealnie nadaje się do takiej rozgrywki.

Wkrótce gracze sprawdzą także dwie nowe mapy (Moskwa i Nowy Jork), a podczas misji chwycą w łapy nowe bronie. Twórcy nie zapomnieli o kolejnym przeciwniku, zadbają o system prestiży, a sporą ciekawostką jest wsparcie cross-platformowej rozgrywki. Ten ostatni element na pewno pomoże przetrwać grze kolejne miesiące, ponieważ teraz łatwiej znajdziemy partnerów do rozgrywki.

Na naszym serwisie możecie również sprawdzić:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Mad Dog Games Saber Interactive World War Z