Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 01.09.2019 11:03
World War Z - najnowsza aktualizacja "Proving Grounds" usuwa irytujący błąd i dodaje nowe zadania
637V

World War Z - najnowsza aktualizacja "Proving Grounds" usuwa irytujący błąd i dodaje nowe zadania

Jesteście posiadaczami pecetowej wersji World War Z? Dręczyły Was znikające dane gry? Najnowsza aktualizacja usuwa ten irytujący błąd.

Amerykańskie studio, Sabre Interactive, twórcy produkcji - World War Z, zajęli się problemem, który nękał wielu graczy na platformie PC. Skarżyli się oni na utratę danych generowanych przez grę. 


Ostatniego dnia sierpnia, zespół zaktualizował swoją grę do wersji 1.08, o nazwie "Proving Grounds". Jest to ostatnia łatka wprowadzająca nowe wydarzenia oraz misje do pierwszego sezonu. Owe zadania będą wymagały od graczy ukończenia scenariuszy według narzuconych celów - raz będziesz musiał poradzić sobie z hordami zombie tylko strzelbą, a za innym razem - bronią białą. To tylko jeden przykład, jak podaje amerykański zespół - najnowsza łatka wprowadza ponad 40 zadań. Nagrodą za ukończenie misji będzie wirtualna waluta, "Monety wyzwania", które potem będziemy mogli wydać w sklepie z akcesoriami.


Studio informuje nas również, że najnowsza aktualizacja, naprawia uciążliwy problem dla użytkowników komputerów osobistych. Po zainstalowaniu "Proving Grounds", nie musimy się już martwić o to, że dane zadania będziemy musieli powtarzać w nieskończoność. Naprawiono również cotygodniową datę rozpoczęcia wyzwań (została ustawiona na poniedziałek).


Przypomnijmy, że w World War Z, gracze przejmują kontrolę nad bohaterami, którzy próbują odnaleźć się w świecie opanowanym przez hordy zombie. Gra miała premierę 16 kwietnia bieżącego roku. Jest dostępna na platformach PC, XONE oraz PS4. 
 

Tagi: dlc Mad Dog Games proving grounds Saber Interactive World War Z