Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.10.2019 17:07
Alan Wake American Nightmare
1380V

Alan Wake American Nightmare i Observer za darmo. Kolejne gry w kolejce

Wszyscy gracze mogą od dzisiaj pobrać za darmo Alan Wake American Nightmare i Observer. Dwie produkcje pozwolą zainteresowanym przeżyć ciekawe historie, a jednocześnie Epic Games potwierdziło także kolejne tytuły dostępne dla fanów rozgrywki na PC.

Epic Games ponownie zaprasza graczy na PC do odebrania darmowych produkcji. Wszyscy zainteresowani mogą do 24 października przypisać do swoich kont oraz oczywiście pobrać aż dwa tytuły: Alan Wake American Nightmare i Observer. Zamierzacie skorzystać z oferty? Klikajcie poniżej:

Szczególnie na pewno warto sprawdzić Observer – jest to horror krakowskiego Bloober Team, który przedstawia historię Daniela Lazarskiego (w tej roli Rutger Hauer), który jest jednym z neuronowych detektywów. W swoim czasie tytuł zgarnął oceny na poziomie 78%.

Alan Wake American Nightmare to luźna kontynuacja fantastycznego Alana Wake'a, w której główny bohater trafia do serialu Night Springs. Autorzy nie postawili na bezpośrednie rozwinięcie wątków, więc choć wydarzenia nawiązują do pierwowzoru, to jednak jego znajomość nie jest niezbędna do dobrej zabawy. Produkcja osiągnęła noty na poziomie 73-76%.

Tak jak wspomniałem – to dopiero początek. W dniach 24-31 października gracze pobiorą kolejne dwie gry: Layers of Fear oraz Q.U.B.E.2

Warto także spojrzeć:

Źródło: Epic Games

Tagi: Alan Wake Aspyr Bloober Team Epic Epic Games Observer za darmo