Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.10.2019 20:13
MediEvil Sir Daniel
650V

W MediEvil skorzystamy z różnorodnej broni. Sir Daniel rusza do walki na nowym zwiastunie

Sony długo nie decydowało się na kampanie promocyjną powracającego MediEvil, ale w ostatnich dniach nie możemy narzekać na brak materiałów. Wydawca systematycznie publikuje zwiastuny prezentujące kolejne elementy rozgrywki i najnowszy skupia się na walce.

MediEvil otrzymał kolejny, dobry zwiastun, który pozwala spojrzeć na nową wersję oczekiwanej przez wielu gry. Other Ocean Interactive zapewniło przyjemne odświeżenie, więc sympatycy Sir Daniela mogą szykować się na ostre granie – premiera gry odbędzie się już 25 października.

Wkrótce też pojawią się ostateczne oceny MediEvila i będzie to na pewno dobry test dla deweloperów. Pierwowzór zadebiutował w 1998 roku, dlatego zespół odpowiedzialny za nową wersję musiał dokładnie sprawdzić wszystkie systemy i wyeliminować najbardziej archaiczne elementy gry.

Najnowszy materiał skupia się na konkretach – twórcy pokazują sporo walki, bo jak wiadomo główny bohater serii może korzystać ze zróżnicowanego orężu. Odnoszę wrażenie, że Sony powinno częściej sięgać po swoje klasyczne tytuły, ponieważ z takimi bohaterami jak Sir Daniel muszą zapoznawać się młodzi gracze.

Polecamy również na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: MediEvil (2019) Other Ocean Interactive Sony Interactive Entertainment