Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.10.2019 08:47
Legion samobójców
2331V

Legion samobójców. Pierwsze zdjęcia z planu filmowego

We wrześniu zaczęły się pierwsze zdjęcia do nowego "Legionu samobójców" ("The Suicide Squad"). Dziś mamy okazję podejrzeć aktorów przy pracy.

Reporterom serwisu JustJared udało się sfotografować poczynania aktorów na planie filmowym "Legionu samobójców". Aktorzy wykonywali swoją pracę w więzieniu położonym w Atlancie, w stanie Georgia. Fotografie z tego wydarzenia znajdziecie poniżej, w naszej galerii.

Reporterom JustJared udało się zauważyć Johna Cenę w roli Peace Makera, Daniela Melchiora jako Rat Catchera oraz Idrisa Elbę jako Vigilante. Z kolei Viola Davis występowała na planie filmowym jako agentka rządowa Amanda Waller.

Przypominam, że reżyserowaniem tego restartu marki "Suicide Squad" zajmuje się James Gunn, wsławiony m.in. świetnymi "Strażnikami Galaktyki".

Wiadomo, że do swoich ról w w filmie wrócą również: Margot Robbie (jako Harley Quinn), Viola Davis (jako Amanda Waller), Joel Kinnaman (jako Rick Flag) i Jai Courtney (jako Boomerang). W filmie nie wystąpi już natomiast Jared Leto, bo scenarzyści zdecydowali się w ogóle usunąć Jokera z produkcji.

Premiera "The Suicide Squad" planowana jest na sierpień 2021 r.

Warto sprawdzić:

Źródło: http://www.justjared.com/photo-gallery/4372763/suicide-squad-prison-atlanta-october-2019-09/

Tagi: film kino legion samobójców 2 suicide squad the suicide squad