Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.06.2010 21:25
Codename: Kingdoms ekskluzywne dla X360
619V

Codename: Kingdoms ekskluzywne dla X360

Podczas konferencji prasowej Microsoftu w Los Angeles ujawniono, że Crytec pracuje obecnie nad tytułem akcji ekskluzywnym dla Xboksa 360. Jego imię to Codename: Kingdoms.xxxxx

Microsoft Game Studios połączyło siły z Crytek, by stworzyć wspólnie nową grę akcji, ekskluzywną dla X360. Na E3 pokazano jedynie trailer Codename: Kingdoms, bez chociażby krztyny gameplayu. Filmik, którzy ujrzeliśmy przedstawiał pobojowisko - prawdopodobnie krwawy rezultat jakiejś większej bitwy. Po chwili na pierwszy plan wysunęło się trzech wojowników, ubranych w stroje będące mieszanką pancerzy hoplitów, rzymskich legionistów i wdzianek gladiatorów. Czas akcji tej sceny można więc umieścić w starożytności. Gra może się okazać całkiem realistyczną pozycją - na trailerze nie pojawiły się żadne motywy fantasy. Natomiast to, co rzuciło się w oczy, to ogólnie przerysowana, komiksowa estetyka filmu. Całość, z patetycznymi hasełkami rzucanymi przez narratora, bardzo przypominała obraz "300" Zacka Snydera.

 Rozczarowujące jest niestety, że Microsoft i Crytec posłużyły się w tym trailerze prawdziwymi aktorami, dokładnie tak samo jak stareńki Wing Commander. Cały filmik jest po prostu zdigitalizowaną gra aktorska - de facto pójściem na łatwiznę ze strony dewelopera, który posłużył się techniką sprzed dobrych 20 lat.

  

Tagi: