Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 13.10.2019 21:35
Czarna Wdowa i Taskmaster na grafikach
1428V

Czarna Wdowa. Wyciekły grafiki prezentujące główną bohaterkę oraz Taskmastera

W Internecie pojawiły się cztery grafiki, które prawdopodobnie mają posłużyć za elementy późniejszych materiałów promocyjnych do zbliżającego się filmu Marvela o Black Widow.

Film "Czarna Wdowa" ma otwierać kolejną fazę Kinowego Uniwersum Marvela, choć zaznaczyć trzeba, że w dużej mierze jego akcja będzie miała miejsce przed wydarzeniami, które zdążyliśmy już poznać. W główną rolę wcieli się zjawiskowa Scarlett Johansson. 

Do Sieci wyciekły cztery grafiki promujące film. Na trzech z nich widzimy główną bohaterkę - tytułową Czarną Wdowę, a na pozostałym antagonistę, Taskmastera w pełnym stroju. Na ten moment wciąż nie wiadomo, kto wcieli się w jego rolę i prawdopodobnie na tę informację musimy jeszcze poczekać. 

W produkcji, której akcja będzie miała miejsce po wydarzeniach z filmu "Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów", zrzeszył na planie mnóstwo głośnych nazwisk. Obok Scarlett Johanson w roli Natashy Romanow, zobaczymy też Davida Harboura (jako The Red Guardian), O.T. Fagbenla (jako Mason) oraz Florence Pugh (odtwórczynię Yeleny).

Za produkcję odpowiada oczywiście Kevin Feige, a reżyserią zajmie się Cate Shortland. Film zadebiutuje na dużych ekranach kin już 1 maja 2020 roku

Więcej o Marvelu przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: Twitter

Tagi: Black Widow Czarna Wdowa Disney marvel Taskmater