Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 12.10.2019 23:30
cod modern warfare
3043V

Call of Duty: Modern Warfare. Activision wyjaśnia dlaczego potrzebujemy aż 175GB na dysku

Firma Activision, za pośrednictwem swojego oficjalnego blogu, odpowiedziała na pytania fanów dotyczących potrzebnego miejsca na dysku w celu zainstalowania najnowszego CoDa.

Niejednemu z nas opadła szczęka po przeczytaniu wymagań sprzętowych najnowszej odsłony serii, mianowicie Call of Duty: Modern Warfare. Jak dowiedzieliśmy się przedwczoraj, do zainstalowania gry będziemy musieli zwolnić na swoich dyskach aż 175 GB wolnej przestrzeni! Na chwilę obecną jest to najwięcej ważąca gra w historii gier na PC. Niektórzy gracze byli zszokowani tą informacją, dlatego firma Activision postanowiła wypowiedzieć się w tej kwestii.

Na blogu dowiadujemy się, że ilość wolnego miejsca na dysku to wartość rekomendowana - oprócz podstawowej wersji gry, w 175GB powinny zmieścić się również popremierowe dodatki oraz aktualizacje.

Firma zapewnia, że przy pobieraniu podstawowej wersji gry podczas premiery nie będziemy potrzebować aż 175GB wolnej przestrzeni - nie podano jednak dokładnej wartości. 

Call of Duty: Modern Warfare to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez studio Infinity Ward i wydana przez Activision Blizzard. Tytuł ukaże się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One 25 października bieżącego roku.

O serii Call of Duty warto przeczytać:

Źródło: https://blog.activision.com/call-of-duty/2019-10/Announcement-Call-of-Duty-Modern-Warfare-PC-Specifications-are-Released

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward

Nie przegap