Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 12.10.2019 09:50
Silent Hill na automaty
1171V

Silent Hill z kolejną częścią. Niestety tylko na automatach w kasynach

Choć Konami zapowiedziało, że kolejna gra z serii Silent Hill rzeczywiście się ukaże, to zdecydowanie nie tego oczekiwali fani. Ogromny zawód wśród społeczności.

Gdy przeglądając branżowe wiadomości, natknąłem się na informacje o tym, że nadchodzi kolejna część z serii Silent Hill, sam się do siebie uśmiechnąłem. Ostatnio, gdy spodziewałem się nowej odsłony, okazało się, że jest to "zaledwie" projekt PT. Teraz czuję jeszcze większe rozczarowanie

Okazało się bowiem, że najnowsza gra pojawi się w formie trójstronnego automatu, który możemy kojarzyć z większych kasyn. Konami Gaming, oddział firmy zajmujący się właśnie tą tematyką, przygotowuje "Silent Hill Escape", które określają jako grę na automaty "z ekscytującymi scenami, odgłosami i postaciami ze znanej marki".

Na temat projektu wypowiedział się Tom Jingoli, wiceprezes i dyrektor handlowy Konami Gaming:

Ta maszyna to połączenie eleganckiej rozgrywki z niezwykle wysoką jakością obudowy i wygodą gracza. Wszystko to poparte biblioteką oryginalnych tytułów. To pierwsza zajawka tego, jak wspaniałe rzeczy nadejdą od Konami w przyszłości.

Jeśli jesteś osobą, która łączy w sobie pasję do automatów oraz serii Silent Hill, to w dniach 15-17 października odbędzie się Global Gaming Expo. Na specjalnym wydarzeniu w Los Angeles, najnowsza gra zostanie całkowicie ujawniona. Tymczasem spójrzcie, jak prezentuje się automat:

Silent Hill Escape w kasynie

Lubisz się bać? Przeczytaj też:

Źródło: https://finance.yahoo.com/news/konami-strengthens-future-play-emerging-100000077.html

Tagi: casino Kona Silent Hill slot machine

Nie przegap