Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.10.2019 16:34
Huawei październik prezentacja
1967V

Huawei wkrótce zaprezentuje nową linię smartfonów. Firma zapowiada rewolucję

Jeszcze w październiku dojdzie do dużego wydarzenia organizowanego przez Huawei. Firma szykuje się do zaprezentowania nowej linii smartfonów, które mają zachwycić odbiorców wyglądem. Producent stawia na pełne bezramkowce.

17 października we Francji odbędzie się ważne wydarzenie dla marki Huawei. Korporacja zaprezentuje nową linię smartfonów, które mają zachwycić wyglądem, ponieważ inżynierowie dopracowali konstrukcję i zapewnią urządzenia bez ramek.

Nowa linia będzie wyróżniać się ekranem, który skrywa dwie funkcje: pod wyświetlaczem znajdzie się czytnik linii papilarnych oraz kamera do selfie. W ten sposób firma nie będzie musiała korzystać z notcha – choć ostatnio i tak częstym rozwiązaniem było schowanie aparatu wewnątrz sprzętu.

Trzeba podkreślić, że na rynku nie znajdziemy aktualnie smartfona, który pozwala wykonać zdjęcia... Ekranem. Już kilku producentów zapowiedziało prace nad takim rozwiązaniem, ale najwidoczniej Huawei chce przetrzeć szlaki.

Huawei zaprasza dziennikarzy na ważne show – Francja jest szczególnym miejscem dla tego producenta, który właśnie w tym kraju zaprezentował flagowce z serii Huawei P i Huawei Mate. W Sieci nie brakuje opinii, według których korporacja chce zaprezentować sprzęt, którego zadaniem będzie walka z najmocniejszymi smartfonami na rynku.

Polecamy nasze recenzje:

Źródło: Twitter

Tagi: huawei konferencja prezentacja