Iza Łęcka Iza Łęcka 11.10.2019 09:06
Breaking Bad Film
1540V

El Camino: Film Breaking Bad dostępny na Netflix. Platforma przygotowała wyśmienitą powtórkę serialu

Netflix zaprasza wszystkich subskrybentów na kontynuację „Breaking Bad”. Fani serialu mogą poznać dalsze losy Jessego Pinkmana, który teraz ukrywa się przed policją. Z tej okazji przygotowane zostały dodatkowe materiały.

„Breaking Bad” był emitowany w latach 2008-2013, więc niektóre wątki mogły umknąć nawet największych fanom serii. Netflix postanowił przypomnieć zainteresowanmy akcję z dosłownie wszystkich odcinków, ale robi to w swoim stylu – każdy epizod otrzymał zaledwie sekundę.

Ta „ekspresowa powtórka” powinna spełnić swoje zadanie i podkręcić zainteresowanie widzów dzisiejszą premierą. „El Camino: Film Breaking Bad” jest od dzisiaj dostępny na platformie, więc widzowie mogą usiąść wygodnie przed telewizorami i sprawdzić, co tam słychać u ucznia Waltera White'a.

Siedzicie w pracy lub szkole i nie możecie oglądać filmu? Netflix przygotował dla Was materiały – na jednym Thomas Shelby z Peaky Blinders, Piper Chapman z Orange is The New Black oraz Connie z Big Mouth pytają „gdzie podziewał się Jesse?”, a drugi to standardowy materiał zza kulis, na którym ekipa opowiada o pracach na planie.

El Camino: Film Breaking Bad zobaczycie klikając w to miejsce. Tak Netflix zapowiada premierę:

"Zbieg Jesse Pinkman próbuje uciec przed swoją przeszłością. Za scenariusz i reżyserię odpowiada twórca serialu "Breaking Bad", Vince Gilligan."

Polecamy również na naszym portalu:

Źródło: Netflix

Tagi: breaking bad El Camino: Film „Breaking Bad" film breaking bad Netflix